fbpx

Blog Ženám

10 TIPŮ ÚSPĚŠNÝCH ŽEN

Získejte tahák a přístup k pravidelné
dávce inspirace.

Už dávno jsem si přála řídit auto, být pánem svého času, zažívat takové to pohodlí, svobodu. Jednoho dne jsem si řekla, že si udělám autoškolu. Tato myšlenka mne napadla v době, kdy jsem byla podruhé těhotná. To, že jsem těhotná, nebyla přece překážka, říkala jsem si. Rozhodla jsem se a šla do toho.

Nevybavuji si už, kolik jízd jsem odřídila do mého osudného dne, kdy jsem měla autonehodu. Jela jsem cestou, která mi nebyla extra příjemná, samé serpentýny a do toho pršelo…..

Když jsem se před rokem koupala ve vaně, sneslo se na mě z nebe moje poslání (ne nejsem EZO, ale nevím jak jinak to napsat, když najednou víte přesně do detailů, jak má vypadat festival pro ženy a přitom jste před hodinou vůbec netušili, že by vás něco takového mohlo potkat).

Bylo to silné a nečekané, jak se nám ženám TVOŘITELKÁM občas děje. Přestože jsem běžně velmi rychlá a nadšená z jakéhokoliv tvoření a přímo skáču po hlavě do vody….

Co vše se musí stát, aby Ti došlo, že můžeš vše, co chceš, můžeš mít práci, kde si tě váží, která Tě naplňuje, baví ….

Od počátku, když jsem ukončila střední školu, se moje zaměstnání točilo kolem trestných činů, samé lži, podvody, v podstatě vše negativní, nic hezkého, bylo toho mnoho. Nicméně jsem využívala v zaměstnání psaní všemi deseti, které mě tak moc baví. Mým prvním zaměstnáním byl okresní soud, exekuční oddělení, takže samé dluhy.