Blog Ženám

10 TIPŮ ÚSPĚŠNÝCH ŽEN

Získejte tahák a přístup k pravidelné
dávce inspirace.

Aneb, když jsem začala věřit, že i já mohu být zadaná, zasloužím si lásku, existuje i muž pro mne…

Celou tu dobu po rozvodu jsem byla plná nedůvěry, co se týká mužů. Nevěřila jsem, že existuje muž, který by mohl být věrný, pravdomluvný a chtěl by plnohodnotný vztah. Zanevřela jsem nad všemi muži, „jsou přece všichni stejní.“. Byla jsem poznamenaná ze svého manželství, kdy mi můj bývalý manžel několikrát, vědomě a cíleně lhal a obelhával. Žila jsem 14 let s někým, kdo mi hodně ublížil.

Není to tak dlouho, kdy jsem se zúčastnila jednoho Festivalu pro ženy v Praze. Festival Ženám trval dva dny a mne to vše pohltilo. Ve skrytu duše jsem toužila být ve společnosti těch všech báječných žen. Poznat je osobně, mluvit s nimi. Být s nimi v týmu, být inspirací a motivací pro jiné ženy. Byla jsem nabitá velmi silnou energii, která probíjela celým mým tělem. Nádherný pocit to byl, cítila jsem, že tyto ženy nevidím naposledy.

Určitě znáte ten stav, kdy něco tvoříte, na něčem makáte a najednou to nejede. Prostě se vše nějak zastaví, zbrzdí, nastane ticho. Většinou jsme zvyklí si říct „Musím zabrat. Teď je čas se do toho opřít.“. Ano umím se opřít. Ano umím zabrat.Pamatuji si na lopatu v mých sedmiletých rukách a na neúnavnou energii mého otce, který nepřestal, dokud nebylo hotovo.