fbpx

Kdo věří v zázraky, tomu se dějí

Není to tak dlouho, kdy jsem se zúčastnila jednoho Festivalu pro ženy v Praze. Festival Ženám trval dva dny a mne to vše pohltilo. Ve skrytu duše jsem toužila být ve společnosti těch všech báječných žen. Poznat je osobně, mluvit s nimi. Být s nimi v týmu, být inspirací a motivací pro jiné ženy. Byla jsem nabitá velmi silnou energii, která probíjela celým mým tělem. Nádherný pocit to byl, cítila jsem, že tyto ženy nevidím naposledy.

V březnu letošního roku jsem se odvážila a napsala svůj příběh do magazínu Živé ženy. Měla jsem chuť a touhu se se svým příběhem podělit, napsat o tom, co jsem ve svém životě prožila a zažila, jak jsem na tom byla kdysi a kde jsem nyní. Předat svůj příběh ostatním ženám, kteří se mohou mým příběhem inspirovat a motivovat. Že je možné odrazit se od jakéhokoliv dna a věděla jsem, že tímto moje psaní rozhodně nekončí, a jak se říká „vše má svůj čas“.

A ten čas nastal právě teď. Můj instinkt mě nabádal, vedl. Z čista jasna, mne napadla myšlenka napsat Kátě – zakladatelce Festivalu zprávu, že je mým snem a touhou svůj příběh říct nahlas, mluvit o příběhu veřejně, před ostatními ženami. Mluvit otevřeně a upřímně o tom, čím vším jsem si prošla v průběhu rozvodu, protože to je skutečnost, realita a život. Jak jsem vše krůček po krůčku zvládala.  Sebrala jsem odvahu a napsala do Festivalu Ženám.

Odezva byla nečekaně rychlá a byla jsem mile překvapená. Káťa – zakladatelka festivalu se se mnou spojila. V tu chvíli jsem zažívala krásný pocit, byla jsem šťastná. V ten okamžik jsem si řekla, že to vážně funguje. Když něčemu věříš, přání se plní. S Káťou jsme se domluvily, že se svým příběhem vystoupím na veřejnosti. Hurá budu tam, budu stát na jevišti a budu inspirací pro jiné ženy, můj sen se plní !!

Ale to nebylo vše, dostala jsem nabídku psát blog pro Festival ženám.  Ta energie, která mi probíhala tělem, byla velmi silná a krásná. Radostí jsem se celá třásla. S nabídkou jsem souhlasila. Ano, chci přece psát, už dlouho chci psát, je to tady, moje přání, můj sen.   Je to pro mne výzva,  začít psát veřejně, psát různá téma. Vystoupím ze své komfortní zóny. Je to pro mne obrovská příležitost se posunout dál ve svém životě, rozvíjet se, poznávat nové lidi. Pomáhat jiným ženám, ukázat jim, že život se dá prožít i přesto, že nám do života přicházejí překážky. Život je fajn a dost krátký na to, ab

ychom jej přežívaly. Moje moto zní: „Užívej každého dne, protože zítřek Ti nikdo neslíbil. Užívej život tak, až přijde Tvůj den poslední, abys mohla říct, život byl fajn, byla to jízda„. Děkuji Kátě, za skvělou a úžasnou příležitost, děkuji sama sobě, že jsem svoji myšlenku zrealizovala, protože se mi nyní plní přání,děkuji ostatním ženám, že mne mezi sebe přijaly a už teď se těším na spolupráci s nimi. Těším se na den, kdy vystoupím na jevišti a budu mluvit o svém příběhu, o sobě …. A proč? Protože každá žena může. Žiji příběhem, o kterým chci vyprávět.

Děkuji životu, děkuji sobě a těším se na vše, co pro vás napíšu, s láskou Jana

Jana Štrymplová

Mamina samozivitelka může vše, co chce, když si to dovolí....
Kdyz na sobě začne pracovat a krůček po krucku jde za tím, co chce...
LVICE BOJOVNICE....

1 názor na “Kdo věří v zázraky, tomu se dějí”

  1. Jste skvělá Janičko. A jako kdyby jste mi mluvila z duši 💕 strašně rada píšu a rada píšu i básně jen čeština pro mě není lehká i když je krásná, příběh jsem svůj napsala také protože vím, stejně jako vy, že naše příběhy budou inspirovat jiné ženy💕 Miluji psaní a věřim tomu že najdu v tom sebe tak jako vy💕 moc vám to přeji a jsem za váš úspěch moc rada💕

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *